Пошук...

середу, 22 березня 2017 р.

Важливо

Стартувала 2-га сесія публічного обговорення навчальних програм 5-9 класів – вона триватиме 12 днів

На потралі EdEra стартувала друга сесія публічного обговорення вже оновлених навчальних програм 5-9 класів.  Усі бажаючі можуть переглянути зміни, внесені до програм після першої сесії обговорення та роботи робочих груп, а також надати свої пропозиції щодо подальшого удосконалення програм базової школи. До обговорення можна приєднатися за посиланням: https://www.ed-era.com/mon59/ . 

Команда, що працювала над програмами, також підготувала опис ключових змін до оновлених програм, прописавши, які основні новації було внесено за результатами обговорення, а також роботи робочих груп. З документом можна ознайомитись за посиланням:
Більшість порівняльних таблиць, що показують, які пропозиції за результатами 1-ї сесії враховано, а які – ні, і чому  вже розміщено на EdEra. Ще триває обробка таблиць для шістьох предметів,  але протягом 3 днів кожна дисципліна матиме детальне пояснення результатів обговорення з поясненям щодо кожної пропозиції дописувачів. 
 “Перший етап обговорення значно перевершив наші очікування – ми отримали більше 7 тис. пропозицій за 12 днів. Таким чином ми навіть змушені були переглянути графік оновлення, щоб встигнути зробити основну змістовну  і технічну роботу. Тоді ж було прийнято рішення пробовжити термін 2-ї сесії обговорення програм до 12 днів, зробити його таким же як і перша сесія, щоб громадськість мала більше часу на ознайомлення та внесення пропозицій”, - зазначила координатор проекту оновлення навчальних програм для 5-9 класів Тетяна Засєкіна.
2-га сесія триватиме до 4 квітня включно. Більша частина цього терміну припадає на весняні канікули, коли у вчителів нема уроків, то ж вони зможуть більш детально переглядати та коментувати програми.
“Для нас важливо зробити це обговорення максимально відкритим. Ми сподіваємось, що громадськість і, зокрема, вчителі зможуть прийняти активну в обговоренні і дати ще більше конструктивних пропозицій, адже освіта, це справа усього суспільства, а не лише профільного Міністерства чи інших органів влади”, - додав координатор проекту оновлення навчальних програм для 5-9 класів Сергій Горбачов.

Немає коментарів:

Дописати коментар